Bize Destek Olur musunuz?

Sizlere sunduğumuz bu hizmet karşılığında hiçbir ücret talep etmiyoruz. Amacımız size kaliteli bir hizmet sunmak. Tabi bu hizmeti sunmak için önemli bir alt yapı maliyetini karşılamamız gerekiyor. Hizmet kalitemizi arttırmamız ve size daha iyi bir hizmet sunabilmemiz için bizi arkadaşlarınıza önererek destek olur musunuz? instagram takipçi satın al ucuz takipçi satın al tiktok takipçi satın al

Sistem Nasıl Çalışıyor?

İlgili platformun Geliştirici Servisi(API) tarafından sağlanan imkân doğrultusunda takip ve takipçi listeniz sistem tarafından çekilir ve kaydedilir. Özel olarak geliştirdiğimiz algoritma ile sizi takip etmeyenler, takipten çıkaranlar gibi modüller bu listeler kullanılarak hazırlanır. Bu algoritma her sisteme giriş yaptığınızda çalışır.
Geliştirici Servisi (API), Facebook, Twitter gibi büyük platformların, uygulama geliştiricilere sunduğu sisteme denir ve tamamen güvenli bir sistemdir.

Sitemizin Güvenilirliği

Platformların Geliştirici Servisi(API) üzerinden çalışan uygulamalar güvenlidir. Piyasadaki bazı uygulamalar sizden kullanıcı adı ve şifre ister, bu tür uygulamalar güvenli değildir. Instagram ve Facebook API desteği verdiğinde kimsildi.com olarak bu platformlar için de hizmet veriyorduk. Fakat bu iki platform da takipçi/arkadaş listesi konusundaki API desteğini daha sonradan kaldırdı. Durum böyle olunca, biz de kullanıcı adı ve şifre isteyen bir uygulamaya dönüşmek yerine, bu platformları sitemizden kaldırmayı tercih ettik. Özetle, sitemizdeki uygulamalar sizden kullanıcı adı/şifre istemez ve güvenlidir.

Spam Yapmıyoruz!

Piyasadaki uygulamaların çoğu sizden uygulama izni aldıktan sonra, sizden habersiz herhangi bir kişiyi takip edebilmektedir. Takipçi satan kişilerin çoğu insanlardan bu tür uygulamalar aracılığıyla aldıkları izinlerle kişileri onlardan habersiz takip ederek, diğer insanlara takipçi satabiliyorlardır. Bizim sistemimizde asla böyle şeyler yapılmaz. Tamamen size hizmet etmeye yönelik bir uygulamadır.