Bize Destek Olur musunuz?

Sizlere sunduğumuz bu hizmet karşılığında hiçbir ücret talep etmiyoruz. Amacımız size kaliteli bir hizmet sunmak. Tabi bu hizmeti sunmak için önemli bir alt yapı maliyetini karşılamamız gerekiyor. Hizmet kalitemizi arttırmamız ve size daha iyi bir hizmet sunabilmemiz için bizi arkadaşlarınıza önererek destek olur musunuz? instagram takipçi satın al ucuz takipçi satın al tiktok takipçi satın al

Şartlar ve koşullar

Bilgi toplama ve işleme

 • Hizmetimizi sağlamak için, gizlilik politikamızda açıklanan belirli bilgileri topluyor ve işliyoruz.
 • Kimsildi sizden hiçbir zaman şifre talep etmez !
 • Sizden şifre talep eden sitelere kesinlikle şifrenizi girmeyiniz.
 • Platformumuz Twitter Geliştirici Servisi (API) kullanmaktadır.
 • Yasaların izin verdiği ölçüde, hiçbir garanti vermiyoruz.
 • Yasaların izin verdiği ölçüde, hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

 • Kimsildi hizmetini kullanarak aşağıdaki şartları kabul etmiş olursunuz:

  Bilgi toplama ve işleme

  Verileri, hizmetimizi sağlamak ve hizmetlerimizi güvence altına almak ve kullanım eğilimlerini izlemek için gerektiği şekilde gizlilik politikamızda açıklandığı şekilde toplayabilir ve işleyebiliriz.


  İçerik silme

  Hizmetin Twitter hesabınızdan sizi takip etmeyen kullanıcıları ('takipten) çıkacağını veya sizi takip eden kullanıcıları 'takip edeceğini' ve bunların geri alınamayacağını kabul edersiniz. Çok fazla veya çok az takip silme ve takip etme hizmetinin kendi sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz.


  Garanti ve sorumluluk

  Yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde, herhangi bir garanti vermiyoruz. Yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde, herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Kimsildi ve personeli ve sahipleri, sizin veya herhangi bir üçüncü tarafın hizmeti kullanması nedeniyle yaşayabileceği herhangi bir kayıp veya sorundan sorumlu değildir. Bu, hizmetin çalışmayı durdurması, kullanılamaması veya yavaşlaması, eksik veya yanlış sonuçlar döndürmesi, istediğiniz bilgileri silmesi, beklediğiniz bilgileri silmemesi, veri kaybı/bozulması veya sizin için zararlı olarak kabul edilebilecek başka bir sorun olması durumunda dolaylı kayıpları içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir.