Gizlilik Politikası

Bu politika, özel bilgilerinizi nasıl tuttuğumuzu ve işlediğimizi açıklamaktadır. Ücretsiz olarak sağlanan Kimsildi uygulaması için geçerlidir.

Genel Bakış

Hizmetlerimizin çalışması için gereken minimum miktarda kişisel bilgi topluyoruz. Bu, sizin izninizle veya başka bir yasal temelde işlenir. Herhangi bir bilgiyi üçüncü şahıslara satmıyoruz ve sadece bu gizlilik politikasının açıkladığı şekilde kullanıyoruz.

Hangi bilgileri neden topluyoruz?

Twitter hesabınız ile ilgili olarak, web sitemizde oturum açan kullanıcılardan Twitter kullanıcı ID'niz (Herkese açık bir veridir) , Twitter isminiz ve Twitter API erişim anahtarlarınız gibi çeşitli bilgiler topluyoruz.


Bunu neden topluyoruz: Twitter ile ilgili hizmetlerimizin çalışması için ve Twitter hesabınızda Takibi bırakan kullanıcıları görmenizi sağlamak üzere Twitter API işlevlerini otomatik olarak kullanabilmeniz için bu ayrıntıları topluyoruz.


Twitter hesabınızda bulunan (Takip ettiğiniz kişileri ve takipçilerinizi), hizmetimizin sağladığı işlevselliğin gerektirdiği yerlerde toplar veya işleriz. Bu, takip ettiğiniz kişileri veya doğrudan takibi bırakan kullanıcıları içerebilir.


Bunu neden topluyoruz: Bu tür verileri yalnızca, bizden istemiş olduğunuz bir hizmeti sağlamak için topluyoruz. Yalnızca gerektiği kadar tutmaya özen gösteriyoruz - örneğin, Kimsildi'nin kimlerin sizi takipten çıkardığını belirlemek için takip ettiğiniz kullanıcıları taraması gerekiyor, ancak bunlar geçici olarak kullanılıyor ve hiçbir zaman veritabanımızda saklanmıyor.


Google Analytics gibi yaygın internet teknolojilerini kullanmamız nedeniyle web sitemize gelen ziyaretçiler hakkında çeşitli bilgiler topluyoruz. Bu, ziyaretçinin tarayıcı türü, dil tercihi, yönlendiren site, talep edilen ek web siteleri ve her ziyaretçi talebinin tarihi ve saati gibi ayrıntıları içerir.


Bunu neden topluyoruz: Bu bilgileri, ziyaretçilerimizin web sitemizi nasıl kullandığını anlamak ve web sitemizin güvenliğini ve istikrarını izlemek ve korumak için toplarız.


Küresel gizlilik uygulamaları

Türkiye'de topladığımız bilgileri bu gizlilik politikasına uygun olarak saklıyor ve işliyoruz. Tüm veriler, Türkiye ve AB yasalarına ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği (AB) 2016/679 ("GDPR") ilke ve gerekliliklerine uygun olarak adil ve yasal bir şekilde işlenir.


Bilgileri işlemek için yasal dayanağımız

Hizmetlerimizin tüm temel işlevleri için, yasal dayanağımız, Twitter hesabınızla ilgili belirli bir hizmeti sağlamak için bu bilgilere erişmemize izin vermiş olmanızdır.


Genel olarak, gerçekleştirdiğimiz kişisel verilerin geri kalanı meşru menfaatlerimiz için gereklidir. Örneğin, Google analytics sitesinde google tarafından saklanan bilgiler, web sitelerimizin güvenliğini ve istikrarını izlememiz için gereklidir.


Kişisel verilerinize ilişkin haklarınız

Aşağıda açıklanan haklarınızı [email protected] adresine eposta göndererek kullanabilirsiniz.


 • Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme hakkı
 • Kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi ve kopyalarını talep etme hakkı
 • Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme hakkı
 • Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme hakkı
 • Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme hakkı
 • Kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme hakkı
 • Kişisel verilerin düzeltilmesi, silinmesi ve yok edilmesinin isteme hakkı
 • İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme hakkı
 • Kişisel verilerinizin tamamının veya bir kısmının işlenmesine son verilmesini talep etme hakkı
 • İşlenen kişisel verilerinizin elektronik formatta bir kopyasını isteme ve bunların bir başka kişiye iletimini talep etme hakkı
 • Kişisel verilerinizi işlememize istediğiniz zaman itiraz etme hakkı

 • Bizimle iletişime geçin

  Veri korumayla ilgili her türlü konuda, [email protected] adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Belirli veri erişimi / silme talepleri için lütfen Twitter hesap adınızı ekleyin.


  Herhangi bir şeyi atladıysak veya herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen iletişime geçin. Kullanıcı gizliliğini çok ciddiye alıyoruz.


  Bize Destek Olur musunuz?

  Sizlere sunduğumuz bu hizmet karşılığında hiçbir ücret talep etmiyoruz. Amacımız size kaliteli bir hizmet sunmak. Tabi bu hizmeti sunmak için önemli bir alt yapı maliyetini karşılamamız gerekiyor. Hizmet kalitemizi arttırmamız ve size daha iyi bir hizmet sunabilmemiz için bizi arkadaşlarınıza önererek destek olur musunuz? instagram takipçi satın al ucuz takipçi satın al tiktok takipçi satın al