Instagram'da Takibi Bırakanları ve Takip Etmeyenleri Nasıl Görebiliriz?

Kimsildi.com olarak Instagram uygulamamız sizlere uzun bir süredir hizmet vermekteydi. Fakat Instagram geçen günler içerisinde, takip etmeyenleri gösteren uygulamaları kapatma kararı aldı ve bu karar bu tarz tüm uygulamaların kapanmasına sebep oldu.

Aslında kullanıcı adınızı ve şifrenizi isteyen bir sistem geliştirebilirdik fakat güvenli olmayan ve hataya çok müsait olan bu türde bir sistemi tasarlamanın kalitemizi düşüreceğini ve güvenlik sorunu oluşturabileceğini düşünerek Instagram konusunda hizmet vermeme kararı aldık.

Bu Konuda Hizmet Veren Uygulamalar

Piyasada takibi bırakanları ve takip etmeyenleri görebileceğiniz uygulamalar var fakat bu uygulamalar sizden kullanıcı adı ve şifrenizi istemektedir. Bir kısmı da kullanıcı adı ve şifre istemelerine rağmen sağlıklı çalışmamaktadır.

Sizden kullanıcı adı ve şifre isteyen uygulamaları kullanmanızı önermiyoruz. Bu tür uygulamalar güvenlik sorunlarına yol açabilir.

Takipteyiz!

Bu konuda olabilecek herhangi bir gelişmenin takipçisiyiz. Size bu hizmeti sağlıklı bir şekilde sunmanın yolunu bulur bulmaz, hizmetimize kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Ama unutmayın; kimsildi.com olarak hiçbir zaman güvenli olmayan ve spam içeren uygulamalar geliştirmeyeceğiz. Ve her sosyal platform için bu konuda titizlikle çalışıp size en iyi alt yapıyı sunma gayreti içerisinde olacağız.

Biz takipteyiz; siz de takipte kalın!

Bize Destek Olur musunuz?

Sizlere sunduğumuz bu hizmet karşılığında hiçbir ücret talep etmiyoruz. Amacımız size kaliteli bir hizmet sunmak. Tabi bu hizmeti sunmak için önemli bir alt yapı maliyetini karşılamamız gerekiyor. Hizmet kalitemizi arttırmamız ve size daha iyi bir hizmet sunabilmemiz için bizi arkadaşlarınıza önererek destek olur musunuz? instagram takipçi satın al ucuz takipçi satın al tiktok takipçi satın al